O nas

Wyjątkowe miejsce, zrodzone z wspólnej pasji i tworzone przez ludzi z pasją. Połączyła nas miłość do koni, a życie zaprowadziło w uroczy zakątek , gdzie wraz z rodziną stworzyliśmy i nadal tworzymy wspaniałe miejsce. Pragniemy je Państwu zaprezentować w całej okazałości.

Zapraszamy, M. L. Szablewscy

Rodzinny ośrodek,  stadnina koni, komfortowe wyposażenie, smaczna kuchnia i przyjazna atmosfera – to najważniejsze cechy naszego ośrodka.

Na naszych Gości czekają naturalne bogactwa okolicznych terenów. Pensjonat otaczają lasy należące do kompleksu parku krajobrazowego. Pełne grzybów, pięknych widoków, malowniczych tras pieszych i rowerowych. Odwiedzający nas klienci zawsze chętnie do nas wracają, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług oraz ciepłej i rodzinnej atmosferze, którą staramy się stworzyć dla naszych gości.

Ośrodek położony jest w malowniczym Gostynińsko-Włocławskim Parku Krajobrazowym
15 km od Włocławka.

Wysoki standard, idealna lokalizacja, domowa kuchnia – to tylko niektóre z naszych atutów. Udany wypoczynek wymaga przyjaznej przestrzeni  więc sąsiedztwo lasu sprawi,
że nasi goście z ulgą odetchną od miejskiego zgiełku.

 
Na terenie ośrodka znajdują się parkingi, wypożyczalnia rowerów, grill, bilard, bezpłatny internet wi-fi. W trosce o bezpieczeństwo naszych gości cały teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany.
Okolica obfituje w liczne szlaki piesze i rowerowe oraz tereny atrakcyjne dla wędkarzy i miłośników ornitologii.