Jazda konna

DLA MIŁOŚNIKÓW JAZDY KONNEJ PRZYGOTOWALIŚMY BOGATĄ OFERTĘ OBEJMUJĄCĄ :

  • lekcje indywidualne z instruktorem,
  • jazdy w grupach 3-4 os., o dobranym stopniu umiejętności,
  • nauka jazdy dla początkujących na lonży,
  • wyjazdy w teren,
  • rajdy konne,
  • nauka skoków przez przeszkody oraz podstaw dresażu,
  • zajęcia dla najmłodszych – elementy woltyżerki na koniu.

Więcej

„Jazda konna jest sztuką…”

Zachęcamy wszystkich do zgłębiania jej tajników. Niezależnie od wieku i stopnia umiejętności zadbamy o to, by lekcje były efektywne i przede wszystkim bezpieczne.

Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych grupach dopasowanych pod względem umiejętności.

W szkoleniu jeźdźców oprócz kwestii bezpieczeństwa naszym priorytetem jest szacunek dla konia, jako żywej istoty.

Pokazujemy jak właściwie postępować, a czasami „słuchać” koni, by stały się naszymi partnerami i towarzyszami jeździeckiej pasji.

Dla rozpoczynających swą przygodę z jeździectwem zapewniamy pomoc przy stawianiu pierwszych kroków; czyszczeniu, siodłaniu, przygotowaniu konia do jazdy.

Oferujemy doskonałe warunki i zróżnicowane tereny dla jeźdźców rekreacyjnych oraz umożliwiamy rozwój w wybranych konkurencjach sportowych.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalne lekcje z elementami woltyżerki, dzięki którym szybciej pokonują strach przed zwierzęciem i rozpoczynają naukę w formie zabawy.

W tym czasie rodzice i opiekunowie mogą skorzystać z sali kominkowej gdzie mają możliwość obserwowania swoich pociech na ekranie telewizora 🙂

Usługi dodatkowe

Organizujemy pokazy, amatorskie zawody jeździeckie, podczas których nasi podopieczni mogą zasmakować prawdziwych sportowych emocji. Tradycyjnie, raz do roku wyruszamy na 2-dniowy rajd konny z noclegiem w zabytkowym Stadzie Ogierów w Łącku.

Ponadto oferujemy możliwość zorganizowania urodzin dla dzieci i młodzieży na terenie naszego ośrodka.

Okolica obfituje w ciekawe plenery do sesji fotograficznych, w tym ślubnych z udziałem przepięknych koni przygotowanych nawet dla amatorów.