Warsztaty rozwojowe z udziałem koni

DLA KOGO … ?

– Dla rodzica/małżonka

– dla menadżera

– pracownika

– miłośnika koni

– osoby w trakcie terapii

– ucznia/studenta

– każdego otwartego umysłu, poszukującego sposobów autorozwoju.

Jeżeli jesteś jednym z nich i nie posiadasz nawet żadnego doświadczenia z końmi lub jazdą, ta propozycja jest dla Ciebie!

KONIE NAUCZYCIELE – Zadbane, szanowane, utrzymywane systemem stajenno – wybiegowym, nie pozbawione swojej autonomii i prywatności , autentyczne w relacjach.

FACYLITATOR – Magdalena Szablewska – certyfikowany facylitator programów rozwojowych z końmi, trener, hipoterapeuta.

Jeżeli zastanawiasz się, czy ta oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się. Odpowiem na wszystkie pytania. Kontakt : tel  505 951 394

 

WIĘCEJ

Horse Assisted Education – czym jest… ,, To innowacyjna metoda uczenia się ludzi, w której uczestniczą konie. Jej celem jest szeroko rozumiany rozwój osoby – samoświadomości, przywództwa, umiejętności psychologicznych i społecznych, pomoc w zmianie, do której dąży oraz dialogu z rzeczywistością. Istotą tej metody jest stworzenie przestrzeni, w której możemy doświadczyć siebie w relacji z koniem-trenerem… Aktywne, niezależne i dobrowolne zachowanie konia jest podstawą przestrzeni HAE. Jego zaś umiejętność mówienia NIE podstawowym narzędziem” – A. Wiatrowska

Horse Assisted Education oferuje narzędzia w obszarze przywództwa, komunikacji, relacji, empatii, kreatywności, autorozwoju, współpracy w zespole, autentyczności w wyrażaniu siebie. Z narzędzi tych korzystają menadżerowie, rodzice, właściciele firm oraz wszyscy chcący rozwijać relacje międzyludzkie.